EKİPİŞ KURUMSAL TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.


Firma Ünvanı : EKİPİŞ KURUMSAL TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
İl : İSTANBUL
İlçe : BAĞCILAR
Adres : Yavuz Selim Mah. 1004.Sokak No 23 A
Telefon : 0 (212) 433 64 98
Faks : 0 (212) 603 10 91
E-Posta : info@ekipis.com
Web : www.ekipis.com

Şirketimiz EKİPİŞ markası altında yürütülmekte olan iş elbisleri üretim ve tedarik işlerinin yeniden organizasyonu amacıyla 2018 yılında kurulmuştur. Böylece 10 yılı aşkın süredir devam eden faaliyetlerimiz yeniden organizasyonumuz ile uzun dönem stratejilerimiz çerçevesinde artarak devam etmektedir.
 
Özellikle sanayi kuruluşları, güvenlik şirketleri, belediyelerin temizlik, fen işleri, bahçe işleri gibi birimleri, hastane ve kliniklerin pantolon, tulum, yelek, gömlek, tişört, mont, kaban, önlük, üniforma gibi iş elbiselerini baskılı veya nakışlı olarak kendi atölyemizde ve anlaşmalı fason atölyelerimizde üretmekte ve tedarik etmekteyiz.
 
Web sayfamızda görebileceğiniz online kataloğumuzda ki standard modeller dışında müşteri taleplerine göre de özel üretimleri yapmaktayız.
 
Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni bir işkolu olarak iş güvenliği ayakkabıları alanında JAKU markası ile ürünlerimizi Mayıs.2020 ‘de piyasaya sunacağız.
 
EKİPİŞ ürünlerimiz ile yurtiçinde pekçok özel ve kamu kuruluşuna hizmet vermenin ötesinde, ihracat içinde çalışmalarımız devam etmektedir.
Copyright 2016 TİGİAD - Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği